Wedstrijden & tornooien

augustus 2017

12 za - 09:00
TornooiVSVoorronde Borginsole Cup U10
Match Report
13 zo - 09:00
TornooiVSBorginsole cup U8+U9
Match Report
13 zo - 09:00
TornooiVSBorginsole cup U10 (bij plaatsing zaterdag)
Match Report
15 di - 09:00
TornooiVSKFC Dessel U8+U9 (voormiddag) + U10 (namiddag)
Match Report
19 za - 09:00
8-hoekstornooiVSRupel Boom U11 (A2P U10)
Match Report
19 za - 09:00
TornooiVSSchelle Sport U8
Match Report
19 za - 09:00
TornooiVSSchelle Sport U8+U9 (gemengd)
Match Report
19 za - 09:00
TornooiVSSchelle Sport U9
Match Report
20 zo - 09:00
TornooiVSSchelle Sport U10
Match Report
20 zo - 09:00
TornooiVSFC De Kempen U8+U9
Match Report
26 za - 09:00
TornooiVSFC Katelijne U10
Match Report
26 za - 09:00
City Pirates U8VSACT2PREVENT U8
Match Report
26 za - 09:00
City Pirates U9VSAct2prevent U9
Match Report
27 zo - 09:00
TornooiVSFC Katelijne U8+U9
Match Report

september 2017

30 za - 09:00
TornooiVS6de internationale U10 Centro Cup - Oberhausen (D)
Match Report

oktober 2017

01 zo - 09:00
TornooiVS6de Internationale U10 Centro Cup - Oberhausen (D)
Match Report
08 zo - 09:00
E. Aalst (U10)VSAct2Prevent (U10)
Match Report
15 zo - 10:00
OHL U8VSAct2prevent U8 (2 teams)
Match Report

november 2017

01 wo - 09:00
TornooiVSKSV Bornem U8
Match Report
01 wo - 09:00
TornooiVSMerchtem U8+U9+U10
Match Report
11 za - 11:00
TornooiVSKFCM Hallaar (prov u9) - U9
Match Report
11 za - 15:30
TornooiVSK. Kontich FC - U10
Match Report
26 zo - 09:00
indoor tornooiVSFutsal future U10 (A2P U9)
Match Report

december 2017

02 za - 09:30
FC Eppegem Prov u10VSAct2Prevent U10
Match Report
09 za - 11:00
SK Londerzeel U11 ProvVSAct2Prevent U10
Match Report
10 zo - 09:00
Indoor tornooiVSFYTA U8+U9
Match Report
16 za - 13:30
Beersel – Drogenbos U10 ProvVSAct2Prevent U10
Match Report
16 za - 09:00
Indoor tornooiVSCity Pirates U9
Match Report
17 zo - 09:00
Indoor tornooiVSCity Pirates U10+U11
Match Report
17 zo - 09:00
Kerstzaalvoetbal tornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas: kwalificaties U8
Match Report
23 za - 09:00
KerstzaalvoetbaltornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas: kwalificaties U9
23 za - 09:00
TornooiVSFutsal future (5v5) U10
23 za - 09:00
TornooiVSFutsal Future (5v5) U8 + U9
27 wo - 09:00
TornooiVSKFC Tongerlo/Footandmore (indoor/boarding) U8
28 do - 09:00
TornooiVSKFC Tongerlo/Footandmore (indoor/boarding) U9
29 vr - 09:00
TornooiVSTornooi KFC Tongerlo/Footandmore (indoor/boarding) U10+U11
29 vr - 09:00
KerstzaalvoetbaltornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas : kwalificaties U10
30 za - 09:00
KerstzaalvoetbaltornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas : finales U8

januari 2018

02 di - 09:00
TornooiVSSint-Gillis-Waas U9 finales
05 vr - 09:00
KerstzaalvoetbaltornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas : finales U10
06 za - 09:00
KerstzaalvoetbaltornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas : finales U10 (vervolg)
06 za - 09:00
TornooiVSMallywood Cup u10
07 zo - 09:00
TornooiVSMallywood Cup u8

februari 2018

04 zo - 14:00
Act2Prevent U8VSOHL U8 (2 ploegen)

maart 2018

31 za - 09:00
TornooiVSKMSK Deinze U8 nationaal

april 2018

02 ma - 09:00
TornooiVSKFC Kontich U8 + U9
21 za - 09:00
TornooiVSTibas Cup U9
21 za - 09:00
tornooiVSTibas Cup U8 (2)
22 zo - 09:00
TornooiVSTibas Cup U10 (bij U11)

mei 2018

01 di - 09:00
TornooiVSWelpentornooi Berchem u8 + u9
05 za - 09:00
TornooiVSSK Sint Niklaas U8 + U9
05 za - 09:00
TornooiVSSK Londerzeel U10 (VM)
06 zo - 12:00
TornooiVSSk Londerzeel U8 + U9 (NM)
06 zo - 09:00
TornooiVSSint Niklaas U10
10 do - 09:00
TornooiVSZennester Hombeek U9
12 za - 09:00
TornooiVSTempo Overijse (voorronde) U8
12 za - 09:00
KwalificatietornooiVSDender cup U8
12 za - 09:00
TornooiVSSp. Berchem U10 (VM)
13 zo - 09:00
TornooiVSTempo Overijse (Internationaal, bij plaatsing op 12/05) U8
20 zo - 09:00
Pfingstcup 2018VSDusseldorf/Leverkusen (D): U8+U9+U10
26 za - 09:00
TornooiVSDender cup U8+U9
26 za - 09:00
TornooiVSBenoit Thans Cup U10
27 zo - 09:00
TornooiVSDender cup U10
27 zo - 09:00
TornooiVSBenoit Thans Cup U8

juni 2018

03 zo - 09:00
TornooiVSKVK Kortrijk (elite): U8 + U9 (VM)