Wedstrijden & tornooien

oktober 2019

05 za - 10:00
KSK RetieVSAct2prevent U10
Match Report

november 2019

01 vr - 09:00
Indoor tornooiVSFutsal Future U7 + U8 + U9
Match Report
09 za - 09:30
VC WijnegemVSAct2prevent U10
Match Report
11 ma - 09:00
TornooiVSKSV Bornem U7 + U8 + U9
Match Report
23 za - 13:30
KSK RetieVSAct2Prevent U10

december 2019

07 za - 09:00
TornooiVSWM/Rupel Boom U8 + U9 + U10
14 za - 09:00
Indoor tornooiVSCity Pirates U9 (vm) + U11(nm)
15 zo - 09:00
Indoor tornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas U7
15 zo - 09:00
Indoor tornooiVSCity Pirates U10 (vm)
21 za - 09:00
Indoor tornooiVSKSK Heist U9 + U10
21 za - 09:00
Futsal trophy 2019VSU7 + U8 (bij kwalificatie 01/11)
22 zo - 09:00
Indoor tornooiVSKSK Heist U11
22 zo - 09:00
Futsal Trophy 2019VSU9 (bij kwalificatie 01/11)
22 zo - 09:00
Indoor tornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas U10
26 do - 09:00
Indoor boarding tornooiVSTongerlo (foot & more) U10 + U11
28 za - 09:00
Indoor boarding tornooiVSTongerlo (foot & more) U7 + U9
29 zo - 09:00
Indoor boarding tornooiVSTongerlo (foot & more) U8
29 zo - 09:00
Indoor tornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas U7
30 ma - 09:00
Indoor tornooiVSKFC Sporting Sint-Gillis-Waas U10

januari 2020

04 za - 09:00
Indoor tornooi FC MalderenVSMallywood cup U8 (vm) + U10 (nm) + U11 (nm)
05 zo - 09:00
Indoor tornooi FC MalderenVSMallywood cup U7 (vm) + U9 (nm)

april 2020

04 za - 09:00
Brussels European cupVSkwalificatie U10
05 zo - 00:00
Brussels European cupVSKwalificatie U8 + U9
11 za - 09:00
Brussels European cupVSU8 (bij kwalificatie 05/04)
12 zo - 09:00
Brussels European cupVSU9 (bij kwalificatie 05/04)
13 ma - 09:00
Brussels European cupVSU10 (bij kwalificatie 04/04)
25 za - 09:00
TornooiVSTura Cup U8 (VM) + U7 (NM) + U9 (NM)
26 zo - 09:00
TornooiVSTura Cup U11 (NM)

mei 2020

01 vr - 09:00
TornooiVSSK Wavria U9
02 za - 09:00
TornooiVSSK Londerzeel U8 (VM) + U7 (NM)
03 zo - 09:00
TornooiVSSK Londerzeel U8 (VM) + U7 (NM)
09 za - 09:00
Dender cupVSKwalificatie U9
16 za - 09:00
Benoit ThansVSKwalificatietornooi U10 (onder voorbehoud)
17 zo - 09:00
Benoit thansVSkwalificatietornooi U8 + U9 (onder voorbehoud)
23 za - 09:00
Dender cupVSHoofdtornooi U10
23 za - 09:00
Benoit thans cupVSInternationaal hoofdtornooi U7 + U8 + U9
24 zo - 00:00
Dender cupVSHoofdtornooi U8 + U9 (bij kwalificatie)
24 zo - 09:00
Benoit thans cupVSInternationaal hoofdtornooi U10